Пошук
18 Чер 18

Послуга з питань оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Закордонний паспорт - паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України особи та дає право на виїзд з України і в'їзд в Україну. Громадянин України не може мати більше двох паспортів для виїзду за кордон.

 

Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон:

1.                Паспорт громадянина України (для особи, яка досягла 14-річного віку та проживає в Україні). Для осіб у яких паспорт громадянина України у вигляді ІD-картки ОБОВ’ЯЗКОВА наявність Витягу/Довідки про реєстрацію місця проживаання.

2.                Оригінал свідоцтва про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави                   (у випадку, коли особа не досягла 14-річного віку). Якщо батьки або один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, також подається довідка про реєстрацію особи громадянином України (у разі оформлення вперше паспорта для виїзду за кордон із застосуванням засобів реєстру).

3.                Документ, що посвідчує особу законного представника та документ, що підтверджує повноваження законного представника (крім випадків, коли законним представником є один із батьків). Заява від одного з батьків (формується на місці). Обов'язкова наявність оригіналів паспорта громадянина України. У разі якщо ПІБ матері або батька не співпадають з свідоцтвом про народження, додатково надаються документи, що підтверджують факт зміни ПІБ (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо).

4.                Довідку про присвоєння РНОКПП або повідомлення про відмову від його прийняття.

5.                При замовленні другого закордонного паспорта обов'язкова наявність раніше виданого закордонного паспорта або проїзного документа дитини (діючого, не діючого, оформленого на інше прізвище).

6.                Документи, що підтверджують сплату адміністративного збору (оплата здійснюється в банківських установах та через термінали самообслуговування).

Документи, які являються підставою для зміни транслітерації (раніше видані документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України дитини або батьків; документ, що підтверджує факт народження, зміни імені, видані компетентними органами іноземної держави та легалізованих в установленому порядку; тощо).

17:29   8087 переглядів