Пошук
18 Вер 17

Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради інформує!

Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради інформує  щодо отримання рішення про передачу у власність земельної ділянки, яка знаходиться в садівничому товаристві.

 

Відповідно до Земельного Кодексу України, Закону України «Про державний земельний кадастр» та інших нормативно-правових актів,  громадяни, які не використали право на безоплатну передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва в межах міста Чернівці мають можливість використати право на приватизацію земельної ділянки, яка знаходиться в садівничому товаристві.

       Для цього потрібно подати до Центру надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради письмову заяву встановленого зразка та документи, а саме:

-         копія паспорта (сторінки 1,2 та сторінка з відміткою про реєстрацію постійного місця проживання);

-         копія довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків (ідентифікаційний номер);

-         оригінал документа, що засвідчує право користування земельною ділянкою (довідка голови садівничого товариства з зазначенням номера земельної ділянки та її площею);

-         схема садівничого товариства;

-         протокол (витяг з протоколу) зборів садівничого товариства про включення в члени садівничого товариства (у разі зміни користувача земельної ділянки).

Документи подаються суб’єктом господарювання особисто, поштою або уповноваженою особою (за наявності доручення).

        

Результатом надання адміністративної послуги є Витяг з рішення сесії Чернівецької міської ради. Заявник особисто або представник за дорученням отримує в Центрі надання адміністративних послуг Витяг з рішення, якщо відмова – особисто або поштою.

 

       Підстави для відмови у видачі:

  1. Подання неповного пакета документів, згідно із встановленим переліком.
  2. Виявлення в поданих документах недостовірних відомостей.
  3. Невідповідність вимогам містобудівної документації на місцевому рівні, детальним планам територій (генеральний план міста Чернівців, детальні плани території), планувальним рішенням проектів садівницьких та дачних товариств, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.
  4.  Встановлена Земельним Кодексом України заборона на надання земельної ділянки.

 

Строк, протягом якого надається дана послуга, становить

90 календарних днів.

 

                  В разі виникнення додаткових питань, звертайтесь в Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану,7, телефон для довідок: 50-90-90.

 Мешканці Садгірського району можуть звертатися для отримання адміністративних послуг та консультацій за адресою: м.Чернівці,                   вул. І.Підкови,2  ( приміщення колишньої Садгірської районної у місті Чернівцях ради).

 Довідки  за телефонами: 563-554, 560-540.

17:00   1244 переглядів