Пошук
04 Вер 17

ЯК отримати витяг з ЄДР?

 ЯК отримати витяг з ЄДР?

Міністерством юстиції України, на підставі Закону України від 12.02.2015 № 191-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)», запроваджено он-лайн сервіс отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (далі — Єдиний державний реєстр).

 

Запровадження електронного он-лайн сервісу дає змогу заявникам здійснити реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця, отримати і роздрукувати електронні витяги, завантажити раніше сформовані документи, а також здійснити пошук відомостей у реєстрі, не виходячи з дому.

 

Для отримання відомостей з Єдиного державного реєстру в електронній формі не потрібно відвідувати державного реєстратора та отримувати електронний цифровий підпис.

Заявнику достатньо зайти на сайт Міністерства юстиції України (за адресою: https://usr.minjust.gov.ua/ua/paidextract), вказати критерії пошуку для формування запиту та сплатити кошти через мережу Інтернет за допомогою платіжної картки.

.

Інформація формується автоматично в режимі «он-лайн».

Звертаємо увагу, що електронні документи мають таку ж юридичну силу, як і паперові. Автентичність кожного електронного документу підтверджується його номером, завдяки можливості повторного завантаження сформованого документу. Номер документу надається заявнику одразу після оплати та міститься на кожному аркуші документу.

Окрім того, на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України забезпечено безкоштовний доступ до актуальних на момент запиту відомостей Єдиного державного реєстру шляхом їх пошуку, перегляду, копіювання. Безкоштовний пошук відомостей у Єдиному державному реєстрі здійснюється відповідно до частини 2 статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

 

Час формування електронних витягів залежить від критеріїв пошуку. В середньому він становить 15 секунд, але деякі витяги можуть будуватись 5 хвилин та більше.

 

 

 

 

вик.Милашенко Ю.М.

12:21   1111 переглядів