Пошук
15 Лис 19

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ІНФОРМУЄ:

Закордонний паспорт - паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України особи та дає право на виїзд з України і в'їзд в Україну. Громадянин України не може мати більше двох паспортів для виїзду за кордон.

 

!!! Закордонний паспорт можна офорити незалежно від зареєстрованого місця проживання!!!

 

Нагадуємо про перелік документів для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон:

 1.    Паспорт громадянина України (для особи, яка досягла 14-річного віку та проживає в Україні). Для осіб у яких паспорт громадянина України у вигляді ІD-картки Витяг/Довідка про реєстрацію місця проживаання.
 2. Оригінал свідоцтва про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави                   (у випадку, коли особа не досягла 14-річного віку). Якщо батьки або один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, також подається довідка про реєстрацію особи громадянином України (у разі оформлення вперше паспорта для виїзду за кордон із застосуванням засобів реєстру).
 3. Документ, що посвідчує особу законного представника та документ, що підтверджує повноваження законного представника (крім випадків, коли законним представником є один із батьків). Заява від одного з батьків (формується на місці). Обов'язкова наявність оригіналів паспорта громадянина України. У разі якщо ПІБ матері або батька не співпадають з свідоцтвом про народження, додатково надаються документи, що підтверджують факт зміни ПІБ (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо).
 4. Довідку про присвоєння РНОКПП або повідомлення про відмову від його прийняття.
 5. При замовленні другого закордонного паспорта обов'язкова наявність раніше виданого закордонного паспорта або проїзного документа дитини (діючого, не діючого, оформленого на інше прізвище).
 6. Документи, що підтверджують сплату адміністративного збору (оплата здійснюється в банківських установах та через термінали самообслуговування).
 7. Документи, які є підставою для зміни транслітерації (раніше видані документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України дитини або батьків; документ, що підтверджує факт народження, зміни імені, видані компетентними органами іноземної держави та легалізованих в установленому порядку; тощо).

 

 

Відповідно до внесених змін, з 01.07.2019 року нові суми адміністративного збору складають:

При оформленні не термінового закордонного паспорта – 682 грн.

При оформленні термінового закордонного паспорта – 1034 грн.

 

Вартість адміністративних послуг залежить від розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня  календарного року.

 

Термін офрмлення  закордонного паспорта визначається у робочих днях: 20 — не терміновий і 7-терміновий (не враховуються вихідні та святкові дні).

 

 • До 16 років закордонний паспорт оформлюється за заявою одного з батьків;
 • з 12 років є обов'язкова присутність дитини (для фотографування та отримання відцифрованих відбитків пальців);
 • після досягнення 14-річного віку закордонний паспорт оформляється виключно на підставі ID- картки;
 • після досягнення 16 років заява для оформлення закордонного паспорта подається особисто.

 

В разі виникнення додаткових питань, звертайтеся:

Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради,

м.Чернівці, вул. Героїв Майдану, 7,  тел. 50-90-93; 50-90-90

 

Примітка: На прийом до адміністратора ЦНАП для отримання послуги можна записатись попередньо по телефону 

50-90-93   з 9.00 год. до 13.00 год.

 

Щоденно, о 17.30 на сайті ЦНАП оприлюднюється інформація про наявність вільних місць в черзі на наступний робочий день. Записатись в чергу в день прийому можна тільки особисто за адресою м. Чернівці. вул. Героїв Майдану, 7.

16:17   1572 переглядів